چگونه یادگیری آنلاین می تواند عملکرد علمی را بهبود بخشد

یادگیری آنلاین مدتی است که چهره سیستم آموزش را تغییر داده است. امروز ، این جنبه یکپارچه و ابزاری محبوب در چشم انداز وسیع آموزش عالی است.

گذشته از ارائه روش جایگزین برای یادگیری در عصر دیجیتال ، دوره های آنلاین این فرصت را برای بزرگسالان و متخصصان شاغل فراهم می کنند تا مهارت های جدیدی یاد بگیرند یا مهارت های موجود را تقویت کنند.

دیجیتال

ماهیت انعطاف پذیر و تعاملی یادگیری آنلاین باعث می شود تا در پیشرفت شغلی ، افزایش اشتغال بسیاری از دانشجویان و افزایش اعضای هیات علمی برای کار در عصر دیجیتال ، بسیار مؤثر واقع شود. برخی ممکن است استدلال کنند که این بهتر از یادگیری مبتنی بر کلاس است.

دانشجو

ناگزیر ، این سؤال را ایجاد می کند: چگونه یادگیری آنلاین می تواند عملکرد دانشگاهی را بهبود ببخشد؟

۷ مزایای یادگیری آنلاین

هر سطح از سیستم آموزش می تواند از طریق دوره های آنلاین ارتقاء یابد ، زیرا دانش آموزان می توانند با سرعت خود درس بخوانند و با مواد درسی که متناسب با نیازهای آنها و تواناییهای یادگیری سازگار باشد ، کار کنند.

دانش آموز

افزایش محبوبیت این روش مطالعه موجب رونق فوق العاده ای در صنعت شده است. مطالعات نشان می دهد که سالانه سالانه در فضای یادگیری آنلاین ۵٪ یا بیشتر رشد داشته است.

با نرخ فعلی ، بازار طی ۵ سال آینده تقریبا ۲۴۰ میلیارد دلار ارزش خواهد داشت.

دلار

۱ Students دانش آموزان را در یک سطح عمیق تر جذب کنید

در دوره های سنتی مبتنی بر کلاس ، مشکل در حفظ دانشجو وجود دارد. بعضی اوقات ، دانش آموزان با مواد درسی یا مربیان دوره ارتباط برقرار نمی کنند. شاید شما متوجه شده باشید که حضور و رنج از حضور رنج می برد و به زودی برخی دانش آموزان به سرعت در پشت همسالان خود قرار می گیرند. در حالی که دلایل زیادی برای ترک تحصیل وجود دارد ، موضوعی است که همچنان به طاعون دوره های آفلاین ادامه می دهد.

تحقیقات نشان می دهد دوره های آنلاین می توانند در جذب دانش آموزان بهتر باشند ، در برخی موارد نرخ نگهداری را تا ۶۰٪ افزایش می دهند در حالی که پیش بینی می شود محتوای ویدیو تا سال ۲۰۱۹ ۸۰٪ از کل فعالیت های جهانی وب را تشکیل می دهد. تعجب آور نیست که یادگیری آنلاین محبوبیت بیشتری پیدا می کند. .

از آنجایی که آموزش آنلاین میزان انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد ، مدیریت در کنار سایر تعهدات می تواند فشار کمتری داشته باشد. علاوه بر این ، فشار کمتری برای جذب دانش آموزان وجود دارد ، زیرا شما به کمک دستگاه ها ، برنامه ها و ابزارهای چندرسانه ای برای یادگیری چشم انداز تعاملی و لذت بخش تری دارید.

این امر مؤسسات آموزش و پرورش فرصتهای جدیدی را برای ارائه مطالب به روشهایی که دانش آموزان امروزی با آنها ارتباط دارند فراهم می کند.

۲ ٫ سواد دیجیتالی را بهبود ببخشید

دانش آموزانی که می توانند از ابزارهای آنلاین بطور مؤثر استفاده کنند ، می توانند در محیط کار کسب کنند. در حالی که نقش های خاص به مهارت های دیجیتالی استثنایی مانند بازاریاب ها و کسانی که در فناوری اطلاعات کار می کنند ، نیاز دارند ، اما اکثر نقش ها در یک تجارت نیاز به سطح دانش دیجیتال دارند.

از خدمات مشتری به عنوان نمونه استفاده کنید ، در حالی که رسانه های اجتماعی چگونگی برقراری ارتباط بیشتر و بیشتر تیم خدمات مشتری را تغییر می دهند ، باید نحوه ارائه خدمات به مشتری استثنایی را تغییر دهند در حالی که افراد HR و L&D باید بدانند که چگونه از سیستم عامل ها برای ایجاد اشتغال کارمندان استفاده کنند.

یادگیری آنلاین به بهبود سواد دیجیتال کمک می کند زیرا بینش چگونگی کارآمد بودن آنلاین و برقراری ارتباط با محتوا ، همسالان و استادان را به دانشجویان می دهد.

به همین ترتیب ، آموزش آنلاین به کلیه مربیان کمک می کند تا از طریق رسانه های مختلف دیجیتالی و همچنین تبدیل شدن استادان به کاربران صالح و مطمئن کاربران فن آوری ویدیویی در آموزش و پرورش ، ارتباط موثرتری داشته باشند. تعامل منظم با همکاران و دانش آموزان از طریق ایمیل و تابلوهای پیام باعث افزایش مهارت های رایانه ای شما می شود و شما را در استفاده از فن آوری و دستگاه های عصر دیجیتال توانا تر می کند.

از آنجا که سواد دیجیتالی به سرعت در حال تبدیل شدن به با ارزش ترین ابزار برای یادگیری مادام العمر است ، بهبود توانایی ها یک سرمایه گذاری ارزشمند برای دانشجویان و اساتید است.

سرمایه گذاری

۳ F Flexiblilty

ارائه دهید

رفته است روزهایی که لازم است دانشجویان برای تحصیل در یک دوره ترجیحی به یک شهر ناشناس حرکت کنند.

مهم نیست که دانش آموزان در کجا زندگی می کنند ، یا اینکه آیا آنها نمی توانند آن را برای یک کلاس صبح زود تهیه کنند. یادگیری آنلاین به مربیان این امکان را می دهد تا به آنها فرصت تحصیل با شرایط خود را بدهند.

در یک دوره خود گام ، هیچ انتظاری از حضور نداریم. اگر دانش آموزان فرزند دارند یا شغل دارند ، ممکن است کلاسهای صبح زود امکان پذیر نباشد. با یادگیری آنلاین ، آنها می توانند شب ها ، آخر هفته ها یا به هر حال آنها تصمیم بگیرند که آن را متناسب با زندگی موجود خود مطالعه کنند.

این برنامه انعطاف پذیر همچنین به این معناست که اساتید می توانند از آسایش خانه های خود درس بگیرند و در خارج از کلاسهای سنتی کلاس کار کنند و این امکان را فراهم می آورد تا آزادی بیشتری در ساعات شبانه روز جهت پیگیری منافع دیگر انجام دهند.