اشتغال دانشجویی: چگونه می توان مهارتها را با نیازهای بازار کار هماهنگ کرد

تا سال ۲۰۲۰ ، تقریباً دو سوم شغل ایجاد شده در ایالات متحده آمریکا به نوعی آموزش پس از دوره متوسطه نیاز دارد. این تقاضا برای متخصصان ماهر به این معنی است که افراد باید مهارت های موجود را پرورش دهند و مهارت های جدیدی را برای رقابت در اقتصاد شغلی که انتظار سطح معینی از آموزش و تخصص را دارند ، پرورش دهند.

مسئله برای بسیاری از مؤسسات آموزشی این است که بیشتر از مواقع غیر از این ، بازار کار سریعتر از فضای بعد از دوره متوسطه حرکت می کند ، به خصوص هنگامی که دانش دیجیتال می آید. این عدم تطابق بدان معنی است که معلمان در هنگام ارائه آموزش هایی که مردم به آن نیاز دارند غالباً در پشت منحنی هستند.

دیجیتال

برای افرادی که در ادامه تحصیل هستند ، کلید موفقیت در این منظر جدید ، جابجایی نیازهای بازار و تراز کردن آموزش های ارائه شده با دانش مورد نیاز متخصصان امروزی است. بنابراین ، چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟

بدانید کجا جستجو کنید

از ۳۷۰۰۰ کارفرمای در سراسر جهان ، بیش از یک سوم گفتند که آنها نمی توانند استعداد مورد نیاز خود را پیدا کنند – نیروی انسانی

متخصصان امروز مهارتهایی می خواهند که آنها را برای دنیای سریع IoT ، cloud computing و VR آماده سازند ، که بسیاری از آنها در برنامه درسی برنامه ها گنجانده نشده اند. به منظور مقابله با این امر ، دانشگاه ها ، دانشکده ها و ارائه دهندگان آموزش نیاز به دسترسی و درک داده های بازار دارند که می تواند به آنها کمک کند تا برنامه هایی را ارائه دهند که متناسب با ارزش باشد.

خبر خوب این است که مجموعه ای از منابع وجود دارد که فقط برای انجام این کار …

داده تقاضای کارفرمای در زمان واقعی

Burning Glass و Monster.com اطلاعات جمع آوری شده درمورد تعداد مشاغل موجود در یک منطقه جغرافیایی معین توسط شغل و صنعت و همچنین مهارت های اساسی و تخصصی و گواهینامه های کارفرمایان را می فروشند.

Monster از طریق دستیابی به سایت جستجوی شغل Trovix ، از ابزارهای هوش مصنوعی برای مقایسه مهارتهای ذکر شده در تبلیغات شغلی دربرابر آنهایی که در CV های آپلود شده در تابلوهای کاری استفاده می شود ، استفاده می کند. در حالی که Burning Glass دارای ابزاری است که به کارجویان کمک می کند تا مهارتها و تجربه خود را بطور مؤثر توصیف کرده و شکافهای مهارتی را در مسیر شغلی مورد نظر خود شناسایی کنند.

داده های بیمه بیکاری

در آمریکا بیمه بیکاری می تواند بینشی در مورد داده ها و دستمزدهای اشتغال ایجاد کند. از آنجا که داده ها در هر سه ماه توسط کشورها جمع آوری می شود ، تعداد زیادی از اطلاعات در مورد اینکه افراد شرکت برای چه کسانی کار می کنند ، طول مدت اشتغال و میانگین درآمد فعلی موجود است.

در اکثر ایالت ها ، آموزگاران می توانند اطلاعات مربوط به حقوق و دستمزد در مورد فارغ التحصیلان را که بصورت میانگین ارائه می شود ، درخواست کنند. بنابراین ، دانشکده می تواند لیستی از دانشجویان را که فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی خاص در یک سال خاص هستند ، به ایالت ارسال کند و از تعداد شاغلین و دستمزدهای متوسط ​​اطلاعات دریافت کند. از آنجا که این پایگاه داده مرتباً به روز می شود و ابتکار عمل به رهبری دولت ، دقیق تر از سایر منابع است.

دانشجو

Payscale.com

Payscale با ۵۴ میلیون پروفایل حقوق و ۲۳۰۰ مهارت در ۳۵۰ صنعت ، داده هایی را در زمان واقعی ارائه می دهد تا بینش بازار استعدادی را ارائه دهد که می تواند برای آموزش دهندگان در ساده سازی و تقویت سبد سهام آنها مفید باشد.

آگهی شغلی

تحقیقات نشان می دهد که بین ۶۰-۷۰٪ از فرصت های شغلی اکنون در اینترنت منتشر شده است. این بینش را به معلمان می دهد و به بازار کار و مهارت هایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، می پردازد. همراه با آسان برای تجزیه و تحلیل با هزینه کم ، جستجو در میلیون ها آگهی شغلی آنلاین می تواند اطلاعات گسترده ، مفصل و به موقع را در کنار آشکار کردن مهارت ها و گواهینامه های خاصی که سازمان ها می خواهند از کارمندان خود برخوردار شوند ، ارائه دهد.

   

 1. واقعاً
 2.  

 3. به سادگی استخدام شده
 4. استخدام

   

 5. هیولا
 6.  

 7. شیشه سوزش
 8.  

 9. راه حل های جغرافیایی
 10. راه حل

   

 11. لینکدین
 12.  

 13. CareerBuilder
 14.  

 15. خرک
 16.  

 17. شغل کاری
 18.  

 19. نردبان
 20.  

 21. Upwork

داده های دفتر آمار کار

دفتر آمار کار آمریکا داده ها را بطور منظم درباره اشتغال و درآمد جمع آوری می کند. کتاب راهنمای چشم انداز حرفه ای آنها ابزاری مبتنی بر وب است که اطلاعاتی در مورد صدها نقش شامل رشد پروژه تا سال ۲۰۲۰ ، تعداد مشاغل و درآمد رسانه را در اختیار شما قرار می دهد. در حالی که بررسی اجمالی اطلاعات دستمزد و شغل اطلاعات دقیق حقوق و دستمزد را نشان می دهد که توسط شغل و منطقه قابل مشاهده است.

برنامه ها

انقلاب دیجیتال شیوه استخدام شرکت ها را نوآوری کرده است. فن آوری های دیجیتال جدید آرایه ای را فعال کرده اندبرنامه های موجود در بازار که می تواند به کارفرمایان کمک کند نامزد مناسبی را پیدا کنند و به شرکت های تحقیق کننده کارجویان کمک کرده و اطلاعات حقوق و دستمزد را با یکدیگر مقایسه کنند.

JobMo کاربران را قادر می سازد در بیش از ۲۰ کشور براساس مکان از طریق نقشه های گوگل جستجو کنند در حالی که برنامه SWITCH به افراد امکان می دهد سریعاً شغل خود را از طریق یک عمل کشیدن و یک عملکرد چت آنلاین جستجو کنند که می تواند به کارجویان در راه اندازی مصاحبه کمک کند.

این برنامه ها نه تنها برای دانش آموزان با ارزش است بلکه می توانند یک روش سریع و آسان برای پیگیری فرصت های شغلی به موسسات آموزشی ارائه دهند.

تا سال ۲۰۲۵ ، ۵۴۰ میلیون نفر در سراسر جهان می توانند از سیستم عامل های آنلاین استعدادیابی بهره مند شوند و تولید ناخالص داخلی جهانی را ۲٫۷ تریلیون دلار افزایش دهند – McKinsey & Co

OECD

رسانه

نشریات تخصصی همچنین بینشی در مورد زمینه خاص مانند بازاریابی دیجیتال ارائه می دهند در حالی که هشدار در هشدارهای گوگل یا عضویت در خبرنامه ها می توانید بینش درست در صندوق ورودی شما ، سایت های مدیریت استعدادهای درخشان و HR مانند انجمن استعدادهای درخشان و نشریات نیز می توانند اثبات کنند. مفید برای یادگیری در مورد نیازهای محل کار و مهارت های نوظهور که نیاز به پر کردن دارند.

مربیان نقش بی نظیری و ارزشمندی در اقتصاد و بازار کار دارند – تا بتوانند استعدادهای فردا را تأمین کنند. با بهره گیری از نیازهای بازار و متخصصان ، دانشگاه ها ، کالج ها و ارائه دهندگان آموزش می توانند مهارت های لازم برای پیشرفت در صنایع را به دانشجویان ارائه دهند.

کلوداگ اوبراین

متخصص ارشد محتوا